Wyszukiwanie zaawansowane

Ochrona środowiska

 

ZNAMY odpowiedzi na te i inne pytania z zakresu ochrony środowiska i chętnie podzielimy się tą wiedzą.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące recyclingu urządzeń audio, baterii czy klasyfikacji swojego sprzęt – zadzwoń do nas pod numer 22 666 64 70 lub napisz na email: sklep@sprzet-dyskotekowy.pl.  
JESTEŚMY do Twojej dyspozycji.

Należy przykładać szczególną wagę do ochrony środowiska i planety, na której żyjemy. Proszę zatem pamiętać, że zakupiony w naszym sklepie sprzęt, po zużyciu, nie może być umieszczany z innymi odpadami. Produkty mogą zawierać składniki niebezpieczne dla środowiska i zdrowia. Zużytego sprzętu nie wolno wyrzucać ani pozostawiać poza miejscami do tego wyznaczonymi.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (ZSEE) z dnia 29 lipca 2005 każdy klient ma prawo do nieodpłatnego oddania swojego zużytego sprzętu elektrycznego lub elektronicznego w ilości nie większej niż sprzedawany nowy sprzęt na zasadzie '1 za 1'.

Należy przykładać szczególną wagę do ochrony środowiska i planety, na której żyjemy. Proszę zatem pamietać, że zakupiony w naszym sklepie sprzęt, po zużyciu, nie może być umieszczany z innymi odpadami. Produkty mogą zawierać składniki niebezpieczne dla środowiska i zdrowia. Zużytego sprzętu nie wolno wyrzucać ani pozostawiać poza miejscami do tego wyznaczonymi.

Klient ma prawo do nieodpłatnego oddania swojego zużytego sprzętu elektrycznego lub elektronicznego w ilości nie większej niż sprzedawany nowy sprzęt na zasadzie "1 za 1".

Razem możemy zadbać o lepszą i czystszą planetę dla naszych dzieci, wnuków i prawnuków.

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia 

Grupa Music99.pl 

 

 

pixel