Wyszukiwanie zaawansowane

Raty Alior Bank

Raty Alior Bank na sprzet-dyskotekowy.pl

Kupuj na raty z Alior bankiem

 

SZYBKIE RATY W 15 MINUT! 

 

Bez podpisywania

Bez dosyłania dodatkowych
zaświadczeń pocztą

Bez dodatkowych dokumentów

Szanowny Kliencie – uruchomiliśmy możliwość płatności systemem ratalnym 0% oraz 0,5% za zakupione u nas produkty (kwota kredytu od 300 pln do 7000pln).

Oto jakie kroki należy poczynić:

 1. Złóż zamówienie w naszym sklepie on-line.

 2. Wybierz formę płatności – przelew standardowy a w miejscu na notatkę dodaj komentarze, że ubiegasz się o raty 0% lub 0,5%.

 3. Po rejestracji zamówienia w naszym systemie otrzyma Pani/Pan link wygenerowany przez system, który przeprowadzi Panią/Pana przez proces weryfikacji wniosku. System w tym celu poprosi również o przelew 1zł na odpowiednie konto. Oczywiście po zamknięciu procesu weryfikacji – 1zł wróci na Pani/Pana konto bankowe niezależnie czy decyzja banku będzie pozytywna czy negatywna. Powyższy link otrzyma Pani/Pan:

  - tego samego dnia jeżeli zamówienie wpłynie do godziny 17:00
  - następnego dnia jeżeli zamówienie wpłynie po godzinie 17:00
  - po dwóch dniach jeżeli zamówienie wpłynie w piątek po godzinie 17:00 (weekend)

 4. Po uzupełnieniu wniosku i dokonaniu przelewu weryfikacyjnego otrzyma Pani/Pan odpowiedź również mailem informująca o decyzji banku.

  - odpowiedź pozytywna
  - odmowa udzielenia kredytu

  (aby dowiedzieć się o powodach odmowy udzielenia rat należy kontaktować się z infolinią Alior banku: 12 370 70 00, będzie potrzebny numer wniosku kredytowego który trzymacie Państwo w mailu informującym o decyzji banku)

  Formularz zgłoszeniowy - ubieganie się o raty 0% w Alior Bank
 5. Odpowiedź pozytywna to informacja że bank dokonał odpowiedniego przelewu (kwota z zamówienia) na konto bankowe Music Trade. Music Trade przystępuje automatycznie do realizacji zamówienia.

 6. Odpowiedź negatywna ze strony banku oznacza że realizacja zamówienia z ta formą płatności u nas będzie niemożliwa. Wówczas prosimy o kontakt – poszukamy innego rozwiązania!

 

Dlaczego warto:

 

 • Minimum formalności
 • Kredyt ratalny na oświadczenie do kwoty 7000 zł
 • Okres kredytowania od 5 do 10 miesięcy
 • Szybkość procesu. Średni czas od złożenia wniosku do pozytywnej decyzji kredytowej – do 15 min
 • Możliwość całkowitej spłaty kredytu. Bez odsetek i dodatkowej prowizji
 • Cała procedura odbywa się online. Bezpiecznie i wygodnie z domu!

 

Oprocentowanie
Okres kredytowania
Kwota maksymalna kredytowania brutto
Oblicz
0%
5 lub 10 miesięcy
7000
Oblicz ratę 0%
0.5%
od 3 do 48 miesięcy
7000
Oblicz ratę 0.5%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu ratalnego (bez kredytowanych kosztów): 1 500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1 500 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu ratalnego: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 150 zł. Kalkulacja została dokonana na 17.01.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w sprzedaży kredytu. Przedstawione symulacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Wyliczenia wskazane w kalkulatorze są oparte o założenia przyjęte dla wyliczenia reprezentatywnego przykładu dla kredytu.

Music Trade Sp. z o. o. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank S.A. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank S.A. z osobami fizycznymi umów kredytu ratalnego oferowanego przez Alior Bank S.A. oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

Jeżeli pojawią się pytania – zadzwoń: 22 666 64 70 lub napisz: sklep@sprzet-dyskotekowy.pl

Music99 zaprasza na zakupy!

pixel