Wyszukiwanie zaawansowane

Wytwornice dymu w solidnej obudowie oraz szerokim zastosowaniu. Wypuszczany dym spektakularnie podkreśla działanie efektów oświetleniowych oraz nadaje unikalną imprezową atmosferę. Zasada działania jest prosta - wlej dedykowany płyn do zbiornika, poczekaj na nagrzanie wytwornicy i gotowe. Pracą urządzenia steruje się zazwyczaj za pośrednictwem pilota, którego dostaniesz w zestawie. Naciśnij guzik i obserwuj jak tworzą się kłęby dymu. 

W naszej ofercie znajdziesz maszyny do dymu zarówno profesjonalne jak i do użytku domowego. Między innymi wytwornice tradycyjne, z efektami LED, pionowego dymu oraz ciężkiego dymu. Ta ostatnia świetnie sprawdzi się na weselach dając unikalny efekt pierwszego tańca w chmurach. Wszystkie urządzenia przeszły wymagane testy i są bezpieczne w użytku. Przypominamy również, że w naszym sklepie internetowym kupisz również płyny do wytwornic mgły lub dymu, warto zamówić zapas. Do urządzeń polecamy też płyny zapachowe.

Wykorzystaj dymiarkę podczas domówki, sesji zdjęciowej, imprezy na sali lub w klubie! Najlepszy sprzęt na rynku, zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Wytwornice dymu

( ilość produktów: 53 )
Produkty za punkty
pixel