Informacje o produkcie

Oprogramowanie Samplitude Pro X2 Magix

 • Oprogramowanie Samplitude Pro X2 Magix
Oprogramowanie Samplitude Pro X2 Magix
Producent: Magix
Kod produktu: S-PROX2
Konsultant: 08
status_icon
Produkt dostępny w magazynie zewnętrznym. Zadzwoń, by dowiedzieć się więcej.
1627.00PLN / 1szt.
Out Of Stock
mBank mRatymBank mRaty

U nas możesz kupić na raty!

mBank mRaty Kup na Raty od 44,57 PLN miesięcznie!
mBank mRaty bez wychodzenia z domu. Łatwo i szybko jak zakupy przez internet. Dostępne dla zakupów o łącznej wartości od 0.00PLN do 10000000.00PLNnota prawna
Koszty kredytu:
Reprezentatywny przykład dla pożyczki mRaty: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 23.16% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500 zł całkowita kwota do zapłaty 1659.12 zł oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku całkowity koszt kredytu 159.12 zł (w tym: prowizja a udzielenie pożyczki 75 zł 8211 5% odsetki 84.12 zł) 10 miesięcznych rat równych w wysokości po 164.81 zł rata ostatnia: 164.80 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.06.2016. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna:
RRSO: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Pożyczkę mRaty w mBanku możesz otrzymać przez internet bez wychodzenia z domu. Przyznanie pożyczki mRaty zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Jeśli będziemy musieli poprosić Cię o dokumenty dochodowe (potwierdzające Twój dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury) o sposobie ich dostarczenia poinformujemy Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Dokumenty potwierdzające Twój dochód będziesz mógł przesłać do nas mailowo. Szczegółowe informacje w tym warunki i opłaty związane z pożyczką mRaty są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej nahttp://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym nahttp://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf
Oblicz ratę

Samplitude Pro X2 zapewnia doświadczonym muzykom, realizatorom dźwięku i producentom muzycznym kompletne środowisko kreatywnej produkcji dźwięku. Łączy profesjonalne narzędzia z wysokoefektywną organizacją pracy, osiągając maksimum jakości przy nagrywaniu, miksowaniu, a także przy postprodukcji i masteringu. Innowacyjne algorytmy, idące w parze z wysokiej jakości wtyczkami efektowymi, pozwalają na wprowadzenie Twoich pomysłów w życie, zgodnie z branżowymi standardami i na najwyższym poziomie.

 • Nagrywanie: Całkowicie neutralnie brzmieniowo przetwarzanie dźwięku pozwala na uchwycenie najmniejszych detali i zachowanie najwyższej jakości.

 • Komponowanie: Więcej niż 12 instrumentów, obszerna biblioteka sampli i zapis nutowy do komponowania.

 • Wizualizacja: Szeroki zakres wizualizacji został teraz poszerzony o widok porównywania przebiegów fali.

 • Edycja: Wysokiej jakości narzędzia, takie jak edycja widma, umożliwiające edytowanie dźwięku na najwyższym poziomie.

 • Miksowanie: Zintegrowany mikser oferuje wydajną animację, fadery VCA i do 999 ścieżek.

 • Mastering: Profesjonalne narzędzia masteringowe do finalizacji produkcji muzycznych, zgodnie z branżowymi standardami.

Specyfikacja:

 • Obsługa 64-bit i wielu rdzeni
 • Wyświetlacz przebiegów fal Comparisonics
 • Technologia rozciągania w czasie/zmiany wysokości zplane
 • Zintegrowany mikser z faderami VCA
 • Obsługa VST2 i VST3
 • Częstotliwość próbkowania do 348 kHz
 • Miksowanie Surround 5.1
 • Edycja widma na poziomie ścieżki
 • Obsługa AAF/OMF

Dodatkowe zalety z korzystania z Samplitude Pro X2 Suite:

 • Analogue Modelling Suite Plus
 • Sampler Independence z biblioteką 70GB sampli
 • Cleaning & Restoration Suite zawierający funkcję Spectral Cleaning
 • Pełna wersja Vandal: Wirtualny wzmacniacz gitarowy i basowy
 • Cztery dodatkowe instrumenty wirtualne
 • Miernik głośności EBU R128
 • True Peak Limiter dla sMax11

CO NOWEGO
Wiele wyjść
Jeszcze bardziej elastyczne kierowanie sygnału podczas miksowania: Samplitude Pro X2 pozwala na łatwe dodawanie i usuwanie dodatkowych wyjść.
Możesz nawet nie przypisywać żadnego wyjścia do ścieżki. Co więcej, możesz także zobaczyć ustawienia i wybrać kilka wyjść bezpośrednio w managerze routingu. Różne punkty podsłuchu: po regulacji głośności, przed regulacją głośności i bezpośrednio po regulacji gain, pozwalające na łatwiejsze miksowanie złożonych produkcji muzycznych.

Dowolna konfiguracja wtyczek
Więcej kontroli nad produkcją: Ustawiaj zastosowane efekty i wtyczki dokładnie w takiej kolejności, w jakiej chcesz. Sekwencja może być teraz edytowana zarówno dla ścieżki jak i wszystkich obiektów w aranżacji. Dotyczy to także sekwencji efektów w trakcie edycji Surround. W tym przypadku wtyczki w poszczególnych kanałach są zawsze dodawane przed efektami Surround. Większość efektów może byt dodawana wielokrotnie do ścieżki lub obiektu.

VCA (Voltage Controlled Amplifiers - Wzmacniacze sterowane napięciem)
Fader VCA w Samplitude Pro X2, który użyteczność i wygodę użytkowania zawdzięcza pierwowzorowi z analogowych konsolet mikserskich, został natywnie zintegrowany z DAW. Fader VCA pozwala na sterowanie wszystkimi istotnymi poziomami podczas miksowania projektu. Każdy istniejący tor kanału może zostać łatwo przekształcony w fader VCA. Możesz także przypisać pojedyncze kanały do grupy VCA i sterować nimi przy użyciu fadera VCA w mikserze. Do fadera master VCA możesz przypisać dowolną liczbę torów kanałów. Przy wyświetleniu faderów „Ghost” wprowadzona zmiana będzie także widoczna na poszczególnych kanałach, w zależności od ustawienia master VCA.

Łatwa automatyka
Praca z automatyką ścieżek i wtyczek jest teraz jeszcze prostsza. Jeśli usuwasz zaznaczony obiekt, to są zapisywane odpowiednie dane automatyki. Możesz także kliknąć prawym przyciskiem na punktach krzywej, aby je edytować lub przenieść automatykę ścieżki na obiekty.

Technologia rozciągania w czasie/zmiany wysokości zplane
Nowy algorytm rozciągania w czasie i zmiany wysokości dźwięku jest jednym z najlepszych algorytmów na świecie i zapewnia najwyższą jakość dźwięku przy regulacji wysokości dźwięku i szybkości w Samplitude Pro X2.
Ta technologia działa imponująco i bez artefaktów, nawet przy dużym zakresie zmian.

Elastic Audio dla wielu ścieżek
Kiedy edytujesz nagrania z wieloma ścieżkami, np. chór, często przydaje się możliwość wprowadzenia zmian na jednej ścieżce w Elastic Audio dla wszystkich ścieżek. Z zaznaczoną opcją „Synchronize tracks” w oknie Elastic Audio możesz automatycznie przekopiować zmiany.

Interfejs VST 3
Interfejs VST 3 pozwala na integrację wtyczek i instrumentów stworzonych zgodnie z nowym standardem VST 3.
VST 3 umożliwia nieograniczoną automatykę różnych parametrów wtyczek dokładnie na poziomie próbki i optymalizuje przydział pojedynczych kanałów.

Instrumenty wirtualne
Od ciężkich bębnów po ciepłe, vintage'owe brzmienia klasycznych organów: Nowe instrumenty wirtualne oferują imponujące możliwości tworzenia brzmień, intuicyjną obsługę i niezliczone możliwości modulacji. Nowości w Samplitude Pro X2:
Syntezator DN-e1, Rock Drums, Vintage Organ, Bass Machine. Dodatkowo w Samplitude Pro X2 Suite: Analog Synths, Urban Drums, Electric Piano & String Ensemble.

Ulepszony aranżer
Okno projektu jest teraz całkowicie zintegrowane z koncepcją docku w Samplitude Pro X2. Możesz się wygodnie przełączać pomiędzy projektami przy użyciu zakładek. Łatwiej jest pracować z wieloma widokami i projektami.
Możesz po prostu przenosić okna projektów pomiędzy monitorami i edytować lub bezpośrednio porównywać je w tym samym czasie.

Dostosowywane paski narzędzi
Paski narzędzi w Samplitude Pro X2 mogą być teraz dostosowywane metodą „przeciągnij i upuść” i można przypisywać nowe przyciski do ich funkcji w menu. Dostosowywanie pasków narzędzi ułatwia korzystanie z różnych aplikacji w trakcie procesu produkcji.

Przejście do wartości szczytowej
Odnajdywanie wartości ekstremalnych: Możesz teraz przeskoczyć do wartości szczytowej w grupie wybranych obiektów. Przynosi to ogromne korzyści przy lokalizowaniu i edytowaniu problematycznych punktów w aranżacji.

Tuner
Tuner w Samplitude Pro X2 jest efektywnym narzędziem do sprawdzania przed nagraniem wysokości dźwięku pojedynczych strun gitary, basu lub ukulele.

DANE TECHNICZNE

Systemy operacyjne
Microsoft Windows
Vista | 7 | 8 | 8.1
Systemy 32-bitowe i 64-bitowe
Minimalne wymagania systemowe
Procesor 1.5 GHz
RAM: 2 GB (32-bit), 4 GB (64-bit)
Karta graficzna: Zintegrowana, minimalna rozdzielczość 1024 x 768
Karta dźwiękowa: Zintegrowana
Wolne miejsce na dysku: 1 GB dla instalacji minimalnej
Zalecana ilość miejsca na dysku: 20 GB dla Samplitude Pro X2, 90 GB dla Samplitude Pro X2 Suite

Obsługiwane formaty importu
Płyty: Audio CD, Data CD/DVD
Audio: Standardowe formaty MIDI (MID, GM, GS XG), WAV, Broadcast WAV, WAV z kodekami, AAC, MP3, OGG Vorbis, AIFF, FLAC, SD2, WMA
Video: DV-AVI, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, HDV HD1, HDV HD2, MXV, DVCPRO1, AVC-Intra1, QuickTime, WMV(HD)

Obsługiwane formaty eksportu
Płyty: Audio CD, Data CD/DVD
Audio: MIDI Standard Formats (MID), WAV, Broadcast WAV, WAV with Codec, AAC1, MP32, OGG Vorbis, AIFF, FLAC, WMA
Płatna aktywacja. Wymagany Microsoft Media Player 10

Interfejsy
VST3, VST2, VSTi, ReWire, MME, ASIO, WDM

Używanie Samplitude Pro X2 i Sequoia 13 bez barier
Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze produkty były pozbawione barier. Osoby z upośledzeniem wzroku, które zwykle mają bardzo dobry słuch, powinny być w stanie korzystać z naszych produktów.
Do najnowszych wersji Samplitude Pro X2 i Sequoia 13 dodaliśmy kilka nowych funkcji, które wspierają użytkowników niewidomych i z upośledzeniem wzroku w wykorzystywaniu pełnego potencjału oprogramowania.

Opinie użytkowników
3 lata gwarancji PREMIUM

Na ten produkt otrzymujesz wydłużoną do 3 lat Gwarancję PREMIUM - od grupy MUSIC99, w skład której wchodzą sklepy internetowe Muzyczny.pro, Sprzet-Dyskotekowy.pl oraz salon sprzedaży SOUND LIGHT DJ & MUSIC MEGASTORE w Warszawie.

3-letnia Gwarancja Premium oznacza dla Ciebie zwiększone bezpieczeństwo - nie ważne bowiem czy producent udziela na dany produkt gwarancji na rok czy dwa lata, Klient sklepów grupy MUSIC99 jest chroniony zawsze przez co najmniej 36 miesięcy od daty zakupu towaru. 

Udzielana przez nas Gwarancja nie ogranicza w żaden sposób praw naszych Klientów do skorzystania zarówno z Gwarancji Producenta, jak i z przysługujących im uprawnień ustawowych wynikających z niezgodności z umową (tzw. ustawowa rękojmia). 

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel