Informacje o produkcie

Oprogramowanie T-RackS CS Deluxe, IK Multimedia

 • Oprogramowanie T-RackS CS Deluxe, IK Multimedia
Oprogramowanie T-RackS CS Deluxe, IK Multimedia
Producent: IK Multimedia
Kod produktu: T-RACKS3
Konsultant: 08
status_icon
Produkt dostępny w magazynie zewnętrznym. Zadzwoń, by dowiedzieć się więcej.
Cena na telefon.
Out Of Stock
mBank mRatymBank mRaty

U nas możesz kupić na raty!

mBank mRaty Kup na Raty od 0,00 PLN miesięcznie!
mBank mRaty bez wychodzenia z domu. Łatwo i szybko jak zakupy przez internet. Dostępne dla zakupów o łącznej wartości od 0.00PLN do 10000000.00PLNnota prawna
Koszty kredytu:
Reprezentatywny przykład dla pożyczki mRaty: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 23.16% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500 zł całkowita kwota do zapłaty 1659.12 zł oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku całkowity koszt kredytu 159.12 zł (w tym: prowizja a udzielenie pożyczki 75 zł 8211 5% odsetki 84.12 zł) 10 miesięcznych rat równych w wysokości po 164.81 zł rata ostatnia: 164.80 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.06.2016. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna:
RRSO: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Pożyczkę mRaty w mBanku możesz otrzymać przez internet bez wychodzenia z domu. Przyznanie pożyczki mRaty zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Jeśli będziemy musieli poprosić Cię o dokumenty dochodowe (potwierdzające Twój dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury) o sposobie ich dostarczenia poinformujemy Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Dokumenty potwierdzające Twój dochód będziesz mógł przesłać do nas mailowo. Szczegółowe informacje w tym warunki i opłaty związane z pożyczką mRaty są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej nahttp://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym nahttp://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf
Oblicz ratę

T-RackS CS Deluxe dostarcza narzędzia, dzięki którym przeniesiesz swoje miksowanie na wyższy poziom. Ma dziewięć modelowanych cyfrowo analogowych procesorów lub cyfrowych procesorów i natychmiast wielokrotnie pomnaża możliwości Twojego studia.

Nie tylko każdy z tych procesorów jest zdumiewający sam w sobie, możesz też otworzyć na raz do ośmiu z nich w programie T-RackS Custom Shop, który ułatwia wypróbowywanie różnych łańcuchów efektów, włączanie i wyłączanie poszczególnych urządzeń oraz zmianę ich kolejności. Ale to tylko jeden ze sposobów, w jaki możesz ich użyć. Możesz także otworzyć wtyczkę T-RackS CS, która oferuje ten sam routing sygnału i elastyczność konfiguracji, co aplikacja, lub otworzyć poszczególne moduły osobno, jako wtyczki. Wtyczki T-RackS CS obsługują wszystkie najważniejsze formaty, w tym VST, RTAS, AAX (32- i 64-bitowy) i Audio Units.
W uzupełnieniu do 9 procesorów otrzymujesz także zestaw T-RackS Metering, który zawiera wybór przydatnych mierników, łącznie z miernikiem wartości szczytowych i RMS, analizatorem widma itp. Może być on otwierany we wtyczce T-RackS lub jako osobna wtyczka w programie DAW.

Spójrzmy na dostępne procesory:
Vintage Tube Compressor/Limiter model 670
Wiesz, że w tej kolekcji dostajesz Świętego Graala? A właściwie „Świętego Graala kompresorów”. Wielu najlepszych producentów i realizatorów określa w ten sposób Fairchild™ 670, ponieważ dodaje on do brzmienia każdej ścieżki coś wyjątkowego, a nasza emulacja oddaje tę dźwiękową magię za ułamek ceny, którą trzeba byłoby zapłacić za ten bardzo rzadki i cenny sprzęt.

Vintage Tube Program Equalizer
W praktycznie każdym większym studiu prawdopodobnie zobaczysz charakterystyczne niebieskie urządzenie z dużymi czarnymi pokrętłami – to Pultec® EQP-1A Program Equalizer. Vintage Tube Program Equalizer korzysta z naszych technologii DSM™ i SCC™, zapewniających wyjątkowo dokładny modeling. Nasz drobiazgowo stworzony model zapewnia wszystkie funkcje oryginalnego urządzenia i niesamowicie dokładną reprodukcję brzmienia.

Opto Compressor
Kompresory optyczne działają na innej zasadzie niż kompresory lampowe lub FET. Poziom kompresji regulowany jest na podstawie źródła światła i czujnika światła. Ten typ układu zapewnia bardzo łagodną, delikatną kompresję, która jest bardziej transparentna niż w przypadku kompresorów, dodających wyraźnego kolorytu, więc w niektórych sytuacjach może być bardziej pożądany. Opto Compressor zapewnia bardzo dokładne odtworzenie układu optycznego kompresora i dostarcza kompresję bez żadnych zniekształceń czy artefaktów.

Brickwall Limiter
Brickwall limiter przydaje się w studiu, ponieważ tworzy barierę, której nie będzie mógł przekroczyć cyfrowy sygnał audio, pozwalając na pogłaśnianie ścieżek bez powstawania cyfrowego przesterowania. T-RackS CS Brickwall Limiter działa w sposób wieloalgorytmiczny i ułatwia ustawienie sumy naprawdę głośno bez „zgniatania” dźwięku. Świetnie nadaje się również do kontrolowania poziomu pojedynczych ścieżek lub szyn w miksie.

Linear Phase Equalizer
Korektor liniowo-fazowy wykorzystuje różne typy algorytmów, pozwalając na ustawienie korekcji, która jest bardziej transparentna i brzmi bardziej naturalnie w porównaniu do standardowego equalizera. Nasz Linear Phase Equalizer oferuje owe brzmieniowe zalety, jest także wyjątkowo elastyczny dzięki sześciu w pełni parametrycznym zakresom, oferującym wybór filtra oraz pokrętła do ustawienia częstotliwości i dobroci (Q).

Classic T-RackS Tube Compressor
Ten moduł jest emulacją analogowego high-endowego kompresora lampowego. Zgodnie z tym, czego można się spodziewać po kompresorze lampowym wysokiej jakości, daje pełne i ciepłe brzmienie, świetnie nadające się zarówno do pojedynczych ścieżek, jak i masteringu. Obok standardowych regulatorów kompresora otrzymujesz pokrętło Sidechain High-Pass Filter, które pozwala na odfiltrowanie niskich częstotliwości, przesyłanych kompresora, oraz pokrętło Stereo Enhancement do ustawiania szerokości obrazu stereo.

Classic T-RackS Clipper
Ten procesor wykorzystuje peak clipping (obcinanie szczytów) zamiast zwykłego peak limiting (ograniczania szczytów) w materiale audio i zapewnia inny sposób regulacji dynamiki. Obcinanie szczytów jest często bardziej przejrzystym procesem, dlatego też realizatorzy, zajmujący się masteringiem, lubią z niego korzystać. Pomimo potężnego silnika, Classic T-RackS Clipper jest łatwy w użyciu i ma tylko 3 pokrętła: Gain, Slope i Output.

Classic T-RackS Multi-Band Limiter
Kiedy włączasz na danej ścieżce limiter, to często przydałoby się uzależnić siłę jego działania od zakresu częstotliwości, tak aby wpływał na określone pasmo bardziej niż na pozostałe. Classic T-RackS Multi-Band Limiter dzieli sygnał na 3 zakresy i pozwala na ustawienie punktów podziału pasma, określając ich granice. Każde pasmo ma osobną regulację progu i poziomu. Classic T-RackS Multi-Band Limiter daje Ci dokładną kontrolę nad sygnałem audio i pozwala na uzyskanie naprawdę głośnych miksów.

Classic T-Racks Equalizer
Sześciopasmowy korektor parametryczny, dający Ci elastyczność działania i wspaniały dźwięk. Typy filtrów: górnoprzepustowy, dolnoprzepustowy, półkowy i środkowoprzepustowy i każde pasmo może być włączane lub wyłączane z układu. Otrzymujesz także precyzyjną regulację częstotliwości i dobroci (Q) oraz możliwość ustawiania parametrów przy pomocy pokręteł lub graficznego wyświetlacza. Jeśli lubisz korzystać z presetów, to Classic T-RackS Equalizer daje Ci ustawienia dla różnych instrumentów i wokali, zapewniając łatwe punkty wyjścia do dalszego dostrajania.

Cudowne brzmienie w programie DAW lub samodzielnie
Możesz otwierać moduły jako osobne wtyczki w programie DAW lub w zintegrowanej wtyczce, mogącej pomieścić maksymalnie 12 modułów w 8 slotach i tworzyć złożone łańcuchy sygnału.
Jeśli chcesz, możesz także uruchomić T-RackS jako autonomiczną aplikację. Jeśli masz IK ARC System 2, to po otworzeniu T-RackS w trybie autonomicznym przetwarzanie ARC zostanie płynnie zintegrowane z łańcuchem sygnału.

Cechy

 • 9 procesorów
 • Moduły mogą być otwierane w powłoce T-RackS lub jako osobne wtyczki
 • Funkcja Custom Shop pozwala na zakup dodatkowych modułów z poziomu programu
 • Kompletna sekcja pomiarowa z miernikami Peak, Perceived Loudness, Perceived Loudness i RMS. Dodatkowo Analizator widma ze wskaźnikami Peak, RMS i Averaging
 • Integracja wersji autonomicznej z przetwarzaniem ARC System 2
 • Wszystkie procesory są dostępne jako osobne wtyczki
 • Natywna obsługa 64-bit
 • Obsługa 32-bit /192 kHz
 • Oversampling o wysokiej wierności zapewniający wysoką jakość przetwarzania dźwięku na całej ścieżce sygnału
 • Technologia SCC™ z połączeniu z unikatową technologią IK DSM™ zapewnia obecnie najbardziej realistyczne emulacje vintage'owego sprzętu.
 • Wyjątkowa łatwość obsługi z presetami bazującymi na stylach, wizualizacją całego łańcucha sygnału, wyłączanie pojedynczego modułu lub całego łańcucha jednym kliknięciem, funkcja porównywania i inne.

Co nowego?
Zgodność z 32-bit i 64-bit AAX. Działa w Pro Tools 11 i pod AAX w Pro Tools 10
Procesory serii Quad, łącznie z Quad Comp, Quad Lim, Quad Image i De-Esser
Nowy British Channel z niewiarygodnie dokładną emulacją sekcji korektora i dynamiki toru jednego z najbardziej legendarnych mikserów wszechczasów
Funkcja Custom Shop, którą można włączyć w ramach T-RackS, pozwalająca na przeglądanie, odsłuchiwanie i zakup nowych modułów z naszej nieustannie poszerzającej się kolekcji

Zapewnij swojemu studiu długie funkcjonowanie z Custom Shop
Kolekcja T-RackS daje Ci szeroki wybór uznanych klasycznych i nowoczesnych procesorów sygnałowych. Ale mocy przetwarzania nigdy za dużo, więc ułatwiliśmy Ci dodawanie jej do kolekcji bezpośrednio z Twojego pulpitu – o każdej porze dnia i nocy. Mówimy tu o T-RackS Custom Shop. Ten wirtualny sklep ze sprzętem jest zawsze otwarty i pozwala na przeglądanie wszystkich procesorów T-RackS, przesłuchiwanie pojedynczych modułów do 72 godzin i kupowanie ich jednym kliknięciem myszy – natychmiast rozszerzając możliwości Twojego studia.
Dostęp do Custom Shop jest prosty. Po prostu włącz darmową aplikację T-RackS Custom Shop – która działa również jako autonomiczny program do masteringu z Twoimi wtyczkami T-RackS – kliknij na link Custom Shop i zacznij przeglądanie. Ciągle dodajemy nowe, fascynujące moduły do asortymentu. Z Custom Shop możesz otrzymać nowy sprzęt, którego szukasz, kiedy tylko chcesz, i zapewnić swojemu studiu długie funkcjonowanie!

DANE TECHNICZNE

 • T-Racks Deluxe zawierający pełen zestaw mierników i Custom Shop
 • Działa jako autonomiczna aplikacja lub jako wtyczka
 • W pełni zgodny z Mac OS X (Universal Binary) i Windows (XP / Vista/ 7)
 • Obsługiwane formaty wtyczek: VST, RTAS, AAX i Audio Units
 • Zgodny z ASIO (Windows) i CoreAudio (Mac OS X) – dotyczy wersji autonomicznej (standalone)
 • Konfigurowalny łańcuch miksu/masteringu – uruchamianie do 12 procesorów równolegle/szeregowo
 • Wysokiej jakości oversampling
 • Bardzo precyzyjne i transparentne procesory cyfrowe
 • Precyzyjnie zmodelowane vinage'owe, klasyczne urządzenia analogowe
 • Pełna obsługa kompensacji latencji
 • Presety dla modułu i globalne
 • Wiele różnych krzywych Fade In i Fade Out (dotyczy wersji autonomicznej)
 • Wiele Snapshotów, niezależnych dla każdego pliku audio (dotyczy wersji autonomicznej)
 • Obsługa częstotliwości próbkowania do 192 kHz
 • Obsługa wielu formatów plików wejściowych i wyjściowych (Wav, Aiff, sd2, Apple Caf, Flac, MP3), częstotliwości próbkowania i rozdzielczości
 • Wysokiej jakości przetworniki częstotliwości próbkowania i głębi bitowej
 • Przetwarzanie pojedynczych lub wielu plików audio naraz (dotyczy wersji autonomicznej)
 • Własne technologie firmy IK: DSM™ i SCC™, zapewniające wyjątkowo dokładne cyfrowe emulacje analogowych urządzeń
 • Natywna zgodność z 64-bitowymi aplikacjami i systemami operacyjnymi
 • Lista procesorów
 • Vintage Tube Compressor/Limiter Model 670
 • Vintage Tube Program Equalizer
 • Opto Compressor
 • Brickwall Limiter z inteligentnym działaniem wieloalgorytmowym
 • Linear Phase Equalizer
 • Classic T-RackS Compressor
 • Classic T-RackS Multi-Band Limiter
 • Classic T-RackS Clipper
 • Classic T-Racks Equalizer
 • Mierniki
 • Wiele precyzyjnych mierników szczytów (Peak Meter), peak hold i cyfrowe wskaźniki Over
 • Miernik głośności (Perceived Loudness)
 • Miernik poziomu RMS
 • Szybki Phase-Scope (miernik zgodności fazowej) ze zmianą trybu wyświetlania
 • Analizator widma z wyświetlaniem poziomów Peak, RMS i Average

 

Wymagania systemowe
Mac® (Procesor 64-bitowy, 32- lub 64-bitowy Mac OS)
Wymagania minimalne: Procesor Intel 1,5 GHz, 1 GB pamięci RAM, Mac OS X 10.6 lub nowszy.
Obsługiwane formaty wtyczek: Audio Units, VST, RTAS, AAX (32- i 64-bitowe).
Wskazówka: na systemach 64-bitowych wtyczka działa także w trybie 32-bitowym.

Windows® (32- i 64-bitowy)
Wymagania minimalne: Procesor Intel® Pentium 4® 2.4 GHz lub Intel® Core™ Duo lub AMD Athlon™ 64,
1 GB pamięci RAM, Windows® XP, Windows® Vista, Windows® 7 lub Windows® 8.
Obsługiwane formaty wtyczek: VST, RTAS, AAX (32- i 64-bitowe).
Wymagane połączenie z Internetem, gdyż wszystkie operacje w Custom Shop bazują na połączeniu z siecią.

Opinie użytkowników
3 lata gwarancji PREMIUM

Na ten produkt otrzymujesz wydłużoną do 3 lat Gwarancję PREMIUM - od grupy MUSIC99, w skład której wchodzą sklepy internetowe Muzyczny.pro, Sprzet-Dyskotekowy.pl oraz salon sprzedaży SOUND LIGHT DJ & MUSIC MEGASTORE w Warszawie.

3-letnia Gwarancja Premium oznacza dla Ciebie zwiększone bezpieczeństwo - nie ważne bowiem czy producent udziela na dany produkt gwarancji na rok czy dwa lata, Klient sklepów grupy MUSIC99 jest chroniony zawsze przez co najmniej 36 miesięcy od daty zakupu towaru. 

Udzielana przez nas Gwarancja nie ogranicza w żaden sposób praw naszych Klientów do skorzystania zarówno z Gwarancji Producenta, jak i z przysługujących im uprawnień ustawowych wynikających z niezgodności z umową (tzw. ustawowa rękojmia). 

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel