Łatwy zwrot towaru
ZESTAW DO KINA DOMOWEGO LUB PREZENTACJI!
Zestaw zawiera ekran projekcyjny w rozmiarze 50" z pokrowcem, projektor od marki Skytronic, kabel HDMI o długości 1.8m oraz pamięć USB 16GB. Idealnie sprawdzi się jako zestaw do projekcji filmów, abyś mógł poczuć się jak w kinie bez wychodzenia z domu. Urządź seans we dwoje, w gronie rodzinnym lub po prostu zajmij czas swoim dzieciom w przyjemny sposób!
Nieduży i elegancki mini projektor z HDMI i USB. Idealny do wielu zastosowań, projektor może być wykorzystany zarówno mobilnie jak i w domu. Został wyposażony w wejście VGA, HDMI, VGA, USB, SD. Źródłem światła są diody LED, których żywotność jest wielokrotnie dłuższa niż w przypadku zwykłej lampy. W zestawie znajduje się pilot.
Mimo niewielkich rozmiarów, projektor wyświetla czysty, jasny obraz, w żywych kolorach i o dużym kontraście. Nie musisz wydawać ogromnych sum pieniędzy na duże projektory - ten egzemplarz wystarczy aby obejrzeć dobry film, przeprowadzić firmową prezentację czy zrobić pokaz slajdów z wakacji. Dzięki wbudowanemu głośnikowi nie ma potrzeby podłączania dodatkowych kolumn. Jest tak lekki, że możesz go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie i nie będzie sprawiał problemów w transporcie ani w instalacji.
Mobilny ekran projekcyjny ze stojakiem od marki LTC. Dzięki swojemu rozmiarowi 50'' i niskiej wadze jest wygodny w transporcie, ułatwia to dołączona torba. Idealnie sprawdzi się na potrzeby prezentacji, konferencji, ale również jako ekran do projekcji filmów w domu.
DANE TECHNICZNE (projektor):
- 48 ANSI Lumen LED
- HDMI, VGA, USB, SD oraz złącza kompozytowe
- Obsługuje formaty audio: MP3, FLAC, WMA, AAC, APE, WAV, AIFF-SRS
- Obsługuje formaty wideo: MPEG4, MP4, MPEG-2, MPEG-1, WMV, FLV, 3GP (kod H.263 ITU), ASF, DAT, RM, RMVB
- Obsługuje formaty ekranu: JPEG, BMP, GIF, PNG
- Inne formaty: TXT
- Rozdzielczość: 320 x 240 pikseli (QVGA)
- System obrazu: 4:3
- Menu OSD
- Współczynnik kontrastu: 300:1
- Prezentacja Dia / Slideshow
- Sekwencyjne odtwarzanie audio, wideo i tekstu
- Obrót obrazu
- Wbudowany głośnik
- Ręczne ustawianie ostrości
- Zasilacz 12V / 1.5A
INFORMACJE OGÓLNE (ekran):
- W zestawie pokrowiec na ekran
- Rozmiar: 50''
- Format ekranu: 16/9
- Wymiary: 90 x 90 x 1100mm
- Rozmiar po rozłożeniu: 96 x 60 cm
- Rozmiar ekranu: 88 x 51 cm
- Waga: 1.8kg